Işıldak Plastik San. Tic. Lti. Şti

2001 yılında kurulan Işıldak Plastik San.Tic.Lti.Şti Türkiye’nin PVC Pencere ve Kapı sektöründeki önde gelen üretici firmalarındandır. Işıldak Plastik sektöre verdiği yüksek kalite hizmet , güvenilir ve dürüst ticaret ve 19 yılın verdiği tecrübe ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine güvenle hizmet vermektedir.

PVC pencere ve kapı sektöründe 19 yıllık deneyime sahip Işıldak plastik Uzun yıllardır Türkiye’nin PVC profil sektöründe en geniş ürün portföyüne sahip olan Egepen Deceuninck’in en etkin yetkili üretici bayilerinden birisidir.

PVC Pencere ve Kapı ürünleri, İstanbul'un Asya yakasında toplamda 2000 M2 alanda, son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerinde, genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürün üretimi gerçekleştirilmektedir.

Işıldak Plastik, uzun yıllardır kaliteli ürün, hızlı teslimat ve güvenilir ticaret ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Işıldak Plastik, inovasyon, güvenilir ticaret ve müşteri memnuniyetine dayanan anlayışıyla hayatımıza konfor ve güven vermekte ve her zaman üretmeye, hizmet verdiği sektörü geliştirmeye, araştırmaya, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.